Rychlá půjčka pro dlužníky zaplatí plesovou výbavu

Termín vašeho prvního plesu letošní sezóny se nezadržitelně blíží a vy už se nemůžete dočkat. Současně máte ale i velké trápení, protože se vám stále nepodařilo koupit nové šaty, boty a kabelku. V obchodě jste sice na krásné kousky narazila, jenže jejich cena je příliš vysoká, vám přijdou peníze na účet až v lednové výplatě. Co teď? Nemusíte smutnit, protože se jako velice snadné řešení nabízí rychlá půjčka pro dlužníky. Jak funguje, kde a jak si o ni zažádat?

Rychlá půjčka pro dlužníky je výhodnější alternativa

Rychlá půjčka pro dlužníky je nebankovní půjčka, která vznikla jako alternativa k půjčkám v bance a dalším finančním produktům, jako jsou kreditní karty a kontokorent. Od všech se významně odlišuje účelem. Zatímco banka si hodně důkladně vybírá, komu své produkty poskytne a komu ne, nebankovní společnost jedná tak, že půjčí téměř každému. Stanovila totiž jen 3 omezení půjčky. Mohou ji získat ti, kdo:

  • jsou ve věku 21 až 85 let,
  • mají české státní občanství,
  • nedluží společnosti v rámci jiné půjčky.

Pro koho he rychlá půjčka pro dlužníky určena?

Jak vyplývá z názvu, jsou to i lidé, jejichž jméno se kvůli nesplácení dostalo do registru dlužníků. Tito lidé mají u banky dveře zavřené. Dále jsou to všichni ostatní, nebankovní půjčka ihned je tu zkrátka pro všechny, kdo se dostali do finanční tísně a musí ji nutně vyřešit.

Podání žádosti

Nebankovní půjčky ihned se vyřizují online. Je potřeba mít u sebe občanský průkaz, k žádosti se nahrává jeho scan. Celkově zabere vyřízení asi 10 minut. Půjčka je díky tomu dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.