Půjčky ihned

Máte finanční problém? Musíte rychle sehnat několik tisíc korun? Nebo si žijete v klidu, přemýšlíte o dovolené, narazili jste na super nabídku, ale momentálně na zaplacení zájezdu nemáte dost peněz? Obě a ještě mnoho dalších situací mají jednostejné řešení. Je to úvěr od nebankovní společnosti.

Jaké výhody půjčky ihned mají?

  • Jedná se o velmi rychlý úvěr, který si vyřídíte z pohodlí domova.
  • Půjčky ihned jsou tu i pro nezaměstnané.
  • Jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Půjčit si můžete třeba o půlnoci, půjčka vám bude schválena do jedné minuty.
  • Je možné si půjčovat opakovaně.

Půjčky ihned a postup vyřízení

Bude vám stačit, když se podíváte na stránky nebankovní společnosti. Na nich se odehraje vše důležité. Jako první si musíte vybrat, kolik si půjčíte a také si zvolit termín, kdy peníze vrátíte. Nejvyšší možná suma je 10 000 korun, nejnižší je 500 korun. Nastavit si můžete jakýkoliv den splatnosti v rozmezí 7 až 45 dní. Je také možné si požádat o prodloužení termínu. To lze udělat dvakrát v rozmezí od 7 do 30 dní. Maximální splatnost půjčky ihned se díky tomu může vyšplhat i na 105 dní. V další fázi se musíte zaměřit na vyplnění online formuláře. Je třeba vyplnit všechny povinné kolonky a navíc ještě k žádosti nahrát scan vašeho občanského průkazu.

Půjčky ihned jsou schváleny do několika minut

Pokud bude vše v pořádku, bude vám půjčka schválena bleskovou rychlostí. Nebankovní společnost vám o tom pošle informaci skrze SMS zprávu. Do jedné minuty od schválení odešle peníze na váš účet v bance. Rychlost připsání peněz na účet je závislá ještě na rychlosti banky, u které máte účet.