Půjčky ihned

Možná jste se dostali do svízelné finanční situace a nyní řešíte, jak a kde rychle sehnat peníze. Můžete zajít do banky. Ovšem ta vám půjčí jen v případě, když máte vyšší příjem a máte dobrou finanční minulost. Pokud jste někdy měli problémy se splácením a vaše jméno se dostalo do registru dlužníků, do banky ani nemusíte chodit, protože vám určitě nepůjčí. Jako jediné řešení, které má mnoho výhod, se v takovém případě nabízí nebankovní půjčka ihned. Je výjimečná tím, že nabízí peníze do několika minut. Jak ji snadno získáte i vy?

Z půjčky ihned získáte peníze do 10 minut

Specifikum půjčky ihned tkví v tom, že se jedná o online úvěr. Abyste si ji vyřídili, stačí, když se posadíte k počítači, najdete si stránky nebankovní společnosti a na nich vyplníte online žádost. Vše je otázkou asi 10 minut. K vyplňování žádosti budete potřebovat jen občanský průkaz. Je třeba udělat scan obou jeho stran a nahrát ho k žádosti. Je to podmínkou půjčky z toho důvodu, aby si nebankovní společnost mohla rychle ověřit, jestli jste všechny údaje do žádosti zadali správně.

Povinné položky žádosti u půjčky ihned

Do žádosti se vyplňují tyto údaje:

  • Jméno a příjmení,
  • Datum narození,
  • Rodné číslo,
  • Místo trvalého pobytu,
  • Číslo bankovního účtu,
  • Číslo občanského průkazu a další.

Kolik si z Půjčky ihned půjčíte?

Z půjčky ihned získáte 500 až 10 000 korun. Sumu si volíte sami (po stokorunách). Druhou volitelnou položkou půjčky ihned je doba splatnosti. V žádosti se dá nastavit 7 až 45 dní a dále je možné si požádat o prodloužení splatnosti o 7 až 30 dní.