Půjčky do výplaty a vaše nová kabelka

Každá žena prostě potřebuje nosit kabelku. Existuje sousta modelů, ovšem největší kouzlo mají kabelky značkové. Ty jsou ale také nejdražší. Jenže jim zase nejde odolat, zvláště když jsou k mání za akční cenu. Narazila jste na kabelku, kterou prostě musíte mít? Jenže vaše finanční rezervy nejsou dost velké? Pokud si vše dobře spočítáte, můžete si na i půjčit z nebankovní půjčky ihned. Jak to udělat? Rady najdete právě v tomto článku.

Půjčky do výplaty jsou tu nepřetržitě

Už jste si někdy žádala o půjčku v bance? Vadilo vám, že to trvalo několik dní? Nebojte se, protože u nebankovní společnosti se ničeho takového nedočkáte. Nebankovní společnost nabízí své půjčky do výplaty online. Formulář k žádosti o půjčku se nachází přímo na oficiálním webu nebankovní společnosti, takže si půjčku vyřídíte z pohodlí domova nebo i z práce. Výhodou také je, že společnost má nepřetržitou pracovní dobu, žádost o půjčku je proto dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Vyplnění žádosti u půjčky do výplaty

Je to velice jednoduché, budete potřebovat jen občanský průkaz. Musíte opsat jeho číslo a také udělat scan obou jeho stran. Scan se dělá proto, aby si společnost mohla rychle ověřit vaše údaje a půjčku vám tak bez průtahů schválit.

Na co si dát pozor?

  • Půjčka ihned má krátkou dobu splatnosti, dobře počítejte.
  • Všímejte si, jak vysoký poplatek za půjčku zaplatíte.

Nebankovní půjčování je dnes bezpečné, nemějte z něj strach. Řád do nebankovního půjčování vnesla i novela zákona o spotřebitelském úvěru, která platí od prosince loňského roku. Maximálně si půjčíte 10 000 korun na 45 dní.