Půjčka online do 10 min

Vzít si půjčku je dnes o mnoho snazší než v minulosti. Velký zlom přišel v roce 2005, protože se na finanční scéně objevily nebankovní společnosti. Ta si připravily zcela nový koncept půjčování, se kterým zabodovaly u velkého množství lidí. Nebankovní půjčky jsou oblíbené i dnes. Jak je i vy můžete využít ve vlastní prospěch? Kolik nabízí a jak si půjčku nastavit, aby pro vás neznamenala velkou zátěž?

Půjčka online do 10 min je rychlejší

Jedním z druhů nebankovních půjček je půjčka online do 10 min. Jak její název napovídá, je velice rychlé ji získat. Uděláte to tak, že se podíváte na webové stránky nebankovní společnosti. Na nich se nachází kalkulátor. Ten vám pomůže lehce nastavit sumu a také dobu splatnosti. Máte-li vybráno, pomocí jednoho kliknutí přestoupíte k vyplnění žádosti. Do ní se vyplňují tyto údaje:

  • Jméno a příjmení,
  • Bydliště,
  • Rodné číslo,
  • Číslo občanského průkazu,
  • Číslo bankovního účtu
  • Číslo telefonu, aby vás mohla společnost snadno kontaktovat.

Je výhodou, že má společnost neomezenou pracovní dobu, takže vám může zavolat třeba i v nočních hodinách. Stačí si tuto možnost zvolit.

Půjčka online do 10 min a její nastavení

Každý uživatel si volí sumu od 500 do 10 000 korun. Dále si také nastavuje dobu splatnosti na 7 až 45 dní. Může si tak půjčku nastavit tak, aby mu vyhovovala. Je výhodou, že si lze požádat ještě o prodloužení doby splatnosti. To lze udělat dvakrát za sebou, pokaždé o 7 až 30 dní.

Jak půjčku nejlépe využít?

Půjčka online do 10 min není účelová, takže peníze z ní lze použít na cokoliv. Často je půjčka online do 10 min využívána na běžné nákupy, placení nedoplatků, koupi nových spotřebičů.