Půjčka online do 10 min zaplatí zimní pneu

Podzim přichází a s ním i důležité datum 1. listopadu. Podle zákona je to den, od kterého je třeba mít na autě zimní obutí. Povinnost zimních pneumatik platí ve chvíli, kdy je na vozovce souvislá vrstva sněhu, námraza nebo led. Když nebudete zimní gumy mít, hrozí vám pokuta a pokud vás policie zastaví, může vám zakázat i pokračování v jízdě. Navíc jízdou na letních nebo sjetých zimních gumách riskujete život svůj i ostatních účastníků dopravního provozu.

Půjčka online do 10 min pomůže online

Půjčka online do 10 min se vyřizuje na webu nebankovní společnosti a hravě to zvládne i ten, kdo si s počítačovou technikou a světem internetu moc nerozumí. Získání půjčky spočívá pouze ve vyplnění online žádosti. Do kolonek se vypisuje jen několik základních údajů:

  • jméno a příjmení,
  • rodné číslo,
  • číslo občanského průkazu,
  • místo bydliště a další.

Půjčka online do 10 min a další  náležitosti

Je třeba ještě udělat scan občanského průkazu a k žádosti ho nahrát. Vše dohromady zabere asi 10 minut. Je výhodou, že nebankovní společnost posuzuje žádosti neprodleně po jejich vyřízení, takže máte jistotu, že i ta vaše bude bleskově schválena. Společnost vám o tom dá vědět přes SMS zprávu, proto se této půjčce také někdy říká mobil půjčka.

Půjčka online do 10 min a rozdíl oproti půjčce v bance

Zásadní rozdíl je v rychlosti vyřízení. Výhodou nebankovního půjčování je, že nikdo nepátrá po vašem příjmu. Nebankovní společnost půjčí i lidem, kteří mají dluhy i exekuce a také těm, jejichž jméno se dostalo do centrálního registru dlužníků. Půjčka ihned je tu dokonce i pro ty, kdo nemají stálý příjem. Je také její výhodou, že se splácí celá najednou a platí se za ni jen mírný poplatek.