Okamžitá půjčka pomůže se zaplacením nájmu

Nenašlo se pro vás volné místo na vysokoškolských kolejích a jste byli nuceni najít si samostatný pronájem? Nebo jste chtěli dát přednost klidnějšímu bydlení v soukromí před sdílenými pokoji na internátu? At už jsou vaše důvody jakékoliv, u bydlení v pronájmu budete muset počítat s tím, že si oproti studentskému bydlení připlatíte. Pokud jste si na pravidelné placení měsíčního nájmu ještě nestačili zvyknout a na další platbu vám už nezbylo na účtu, můžete požádat o pomoc nebankovní společnost. Na úhradu poplatků za byt vám postačí okamžitá půjčka. Ta vám poskytne až 10 000 Kč.

K čemu je okamžitá půjčka dobrá?

Půjčka ihned, která je nabízena nebankovními společnostmi, se hodí všude tam, kde je nutné rychle uhradit poplatky. Poskytne vám peníze krátkodobě ale velmi výhodně. K jejímu sjednání nemusíte plnit náročné podmínky. Postačí vám, když prokážete, že máte české státní občanství a věk alespoň 21 let. Díky tomu si mohou finanční pomoc dopřát také studenti, kteří by u běžné banky většinou nepochodili. Půjčka však může být poskytnuta také:

  • důchodcům
  • ženám na mateřské dovolené
  • nezaměstnaným
  • zadluženým
  • matkám samoživitelkám

Jak na ni?

Pokud vás podmínky půjčky bez registru a poplatku zaujaly, můžete navštívit webové stránky společnosti a pomocí jednoduché kalkulačky zjistit, jaká je doba splatnosti u finanční částky, kterou potřebujete. Obvykle je nutné vrátit peníze do 45 dnů od zapůjčení, termín si však můžete za poplatek také prodloužit. Pokud žádáte o peníze poprvé, můžete získat až 9 000 Kč na 30 dnů zdarma.

A jak půjčku vyřídíte?

Okamžitá půjčka je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žádost o ni tedy sjednáte velmi rychle a kdykoliv. Stačí, když vyplníte základní informace o sobě, zvolíte požadovanou sumu a vyplněný formulář odešlete. Ten je ihned zpracován a peníze tak můžete mít na svém účtu ještě tentýž den.