Nebankovní půjčky pomohou s nákupem rozbité kancelářské židle

Pracujete několik hodin denně na kancelářské židli? Koupili jste si kvalitní židli nebo křeslo, které vyhovuje vaší postavě a sezení na něm je pohodlné a příjemné i dlouhodobě? Začínáte zjišťovat, že židle už není v nejlepší formě a že má svá nejlepší léta za sebou? Nedrží už správně a sezení na ní je spíše utrpení, než aby bylo pohodlné? V takovém případě neváhejte a okamžitě si pořiďte křeslo nové. Čím déle budete sedět na rozbitém křesle, tím více se vám bude deformovat páteř a bude více bolet. Jestliže nemáte dost finančních prostředků na nákup křesla, mohou vám pomoci nebankovní půjčky.

Nebankovní půjčky dají peníze rychleji, než banka

Kdybyste si chtěli zažádat o půjčku u bankovní společnosti, musíte se připravit na dlouhou dobu čekání. Běžná doba vyřízení žádosti je 7 pracovních dní. Žádost musí projít přes několik pracovníků, přezkoumá se vaše bonita a nikdy nemáte jistotu, že bude vyřízena kladně. Nebankovní půjčky vám peníze poskytnou mnohem rychleji. Třeba ještě ten samý den, kdy o ně požádáte. V tom je hlavní rozdíl.

Nebankovní půjčky jsou nejen rychlé, ale také jednoduché

Rychlost je u nebankovních půjček jednou z výhod, nikoliv však jedinou výhodou. Vyřízení je také mnohem jednodušší. Proč?

  • Nemusíte dokazovat příjem
  • Nemusíte dokazovat zaměstnání
  • Společnost nenahlíží do registrů
  • Sami si určíte, kolik si půjčíte
  • Nastavíte si splátky podle uvážení
  • Žádné zbytečné poplatky

Jedná se tedy o půjčky bez registru a poplatku.

Novinkou je i mobil půjčka

Nebankovní společnosti se snaží svým klientům neustále ulehčovat způsoby, jak si peníze půjčit. Jednou z novinek je například mobil půjčka. Díky ní si peníze můžete půjčit pouhým zasláním jediné SMS.