Nebankovní půjčky ihned

Když se vám nedostávají peníze, máte 2 možnosti, jak si půjčit. První je, zajít do banky a požádat si o úvěr na větší částku nebo využít kreditní kartu. Problém je, že banky klienty prověřují a půjčují jen někomu. Máte-li nízký příjem, záznam v registru dlužníků či špatnou trestní minulost, banka před vámi zavře dveře. Jste v takové situaci? I pro vás se nabízí výhodné řešení v podobě nebankovní půjčky ihned.

Nebankovní půjčky ihned přísná pravidla nemají!

Pro všechny, kdo si potřebují rychle půjčit, se jako nejvýhodnější řešení nabízí nebankovní půjčky ihned hned z několika důvodů. Nejvýhodnější na nich je, že nemají přísné podmínky získání. Půjčku bez problémů získá každý, kdo:

  1. Prokáže věk 21 až 85 let,
  2. Má české státní občanství.
  3. Nemá u společnosti jiný úvěr.

Nic více není třeba dokazovat!

Nebankovní půjčky ihned mají nastavitelné položky

Další velkou výhodou je, že si u nebankovní půjčky ihned může každý žadatel nastavit několik položek. V první řadě si sám volí, kolik si půjčí a na jak dlouho. Může tak jednoduše úvěr nastavit podle svých potřeb. Nebankovní půjčky ihned minimálně nabízí 500 a maximálně 10 000 korun. Splatnost si každý může nastavit v rozmezí 7 až 45 dní. Pokud by se náhodou stalo, že klient nemůže půjčku splatit včas, snadno si splatnost prodlouží o dalších 60 dní. Vše udělá jednoduše přes online formulář, o prodloužení je možné požádat i přes SMS zprávu. Dále si také nastavuje, kdy ho má společnost kontaktovat a v jaké formě mu má poslat pokyny k platbě.

Pro nové zcela zdarma!

Velkou výhodu je, že všichni noví klienti mohou půjčku získat zcela zdarma. Je to při nastavení půjčky na 9000 korun a době splatnosti na 30 dní!