Musíte zaplatit pojištění domu? Využijte nebankovní půjčky!

Pojištění domácnosti, nemovitosti či majteku jsou tu od toho, aby chránily vaše bydlení. I když má každá pojistka jiné pojistné krytí, jedno mají přesto společné. Platí se za ně několik tisíc korun ročně. Přišla vám výzva k platbě, ale na účtu nemáte dost peněz? Nebo už je platba dokonce po splatnosti? Už ji více odkládajte, několik tisíc korun snadno získáte z nebankovní půjčky ihned. Jak funguje? Kolik za půjčení zaplatíte?

Žádost o peníze z nebankovní půjčky se vyřizuje online

Fakt, že o půjčku můžete požádat na webu nebankovní společnosti je současně její největší výhodou. Půjčka ihned je díky tomu dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a vždy s jistotou, že vám bude schválena do několika minut. Co pro to musíte udělat? Nejprve si zvolíte sumu. Volit si můžete jakoukoliv částku v řádech stokorun od 500 do 10 000 korun, tedy například 2800, 5600 apod. Současně si také volíte dobu splatnosti. Nejdříve je to rozmezí 7 až 45 dní. Za mírný poplatek si také můžete kdykoliv (maximálně 6 kalendářních dnů po splatnosti půjčky) požádat o prodloužení. To je možné uskutečnit dvakrát, pokaždé v rozmezí od 7 do 45 dní. V dalším kroku se už jen vyplňuje žádost, do které se zadává jen několik údajů. Máte-li vyplněno, stačí jedním kliknutím odeslat.

Nebankovní půjčky a rychlost

Jak rychle vám budou peníze z nebankovní půjčky poskytnuty? Jen chvilku po odeslání žádosti vám přijde SMS zpráva s informací o schválení úvěru a v tuto chvíli budou také peníze odeslány na váš účet. Někdy převod trvá minuty, obvykle jsou peníze na účtu žadatele druhý den. Záleží totiž na rychlosti banky.

Kdo si bez problémů také půjčí?

Nebankovní půjčky jsou dostupné i pro:

  • seniory,
  • studenty,
  • matky na mateřské.