Když chcete zapuštěný bazén, peníze nabízí i nebankovní půjčky ihned na účet

Je to prostě báječné, když si v létě obléknete doma plavky a za několik málo minut se smočíte ve vlastním bazénu. Nikdo cizí na vás nekouká, můžete si v něm dovádět podle libosti. Jenže každá legrace něco stojí. Pokud chcete mít větší zapuštěný bazén, ve kterém se dá i plavat, připravte se na investice několika desítek tisíc korun. Bazén je drahý sám o sobě, navíc je třeba provést i terénní úpravy, které také nejsou zdarma. Jestliže se chcete koupat už letos v létě, musíte začít nyní. Na úpravy vám přispěje i nebankovní půjčka ihned na účet. Můžete díky ní zaplatit práci bagristy, nebo si koupit dlažbu do okolí bazénu. Jak půjčku získat?

Nebankovní půjčky ihned na účet snadné vyřízení online

Nebankovní půjčky ihned na účet mají tu výhodu, že se kompletně vyřizují na internetových stránkách nebankovní společnosti. Celý proces vám zabere několik minut, postupujte takto:

  1. na konfigurátoru si zvolte dobu splatnosti a sumu,
  2. vyplňte všechny položky v žádosti,
  3. udělejte scan obou stran občanského průkazu a nahrajte ho k žádosti,
  4. jedním kliknutím žádost odešlete.

Kolik nebankovní půjčky ihned na účet nabízí?

Z nebankovní půjčky ihned získáte 500 až 10 000 korun. Splatnost se dá nastavit na 7 až 45 dní. Je také možné si ji prodloužit o dalších až 60 dní. Za prodloužení se platí poplatek dle platného ceníku, najdete na stránkách nebankovní společnosti.

Je možné si půjčit zcela zdarma!

Z nebankovní půjčky ihned na účet získá peníze zdarma ten, kdo si půjčuje poprvé a nastaví si sumu na 9000 korun a splatnost na 30 dní. Peníze samozřejmě musí včas vrátit.