Jak si půjčit z nebankovní půjčky na novou sekačku?

Pokud máte rodinný dům a u něho zahradu, bez sekačky se neobejdete. Jakou zvolit? Pro velké zahrady jsou nejlepší volbou sekačky benzínové, které mají pojezd. Středně velké zahrady jsou ideální pro výkonné elektrické sekačky, na malé zahrady jsou ideální robotické sekačky. Ty jsou skvělé v tom, že je stačí jen zapnout a nemusíte se o nic starat. Fungují na podobném principu jako robotické vysvače. Chcete novou sekačku, ale několik tisíc vám chybí? Jako pomoc se vám nabízí nebankovní půjčky. Proč jsou výhodné?

Nebankovní půjčky bodují přívětivostí

Když si nebankovní půjčky ihned porovnáte s bankovními produkty, sami poznáte, jak vstřícné jsou. Nebankovní společnost totiž není přísná, pro získání půjčky stanovila jen 3 mírné podmínky:

  1. české státní občanství,
  2. věk 21 až 85 let,
  3. žadatel nesmí společnosti dlužit v rámci jiné půjčky.

Získat půjčku u banky je mnohem těžší. Banka totiž zjišťuje, jak vysoký má žadatel plat, kolik dluží jinde, zda se jeho jméno nachází v registru dlužníků apod.

Poplatky za nebankovní půjčky nejsou vysoké

U bankovních produtků rozhoduje o výhodnosti úroková sazba. Ta je ale hodně vysoká, takže se půjčení hodně prodraží. U nebankovní půjčky ihned se platí jen jeden poplatek. Jeho výše se odvozuje od půjčené sumy a také od doby splatnosti. Napříkld u půjčky 2000 korun na 7 dní činí poplatek pouhých 200 Kč. Poplatek se připočítává k půjčené sumě a vrací se společně v jedné splátce. Myslete na to!

Získat se dá i zdarma

Půjčka ihned bude zcela zdarma vaše, když si o ni žádáte poprvé. Musíte si ale půjčit 9000 korun na 30 dní a peníze včas vrátit.