Finská půjčka

Potřebujete si půjčit peníze? Stačila by vám částka ve výši maximálně 10 000 korun? Neberte si kreditní kartu, nežádejte ani o kontokorent. Nemají moc výhodnou úrokovou sazbu. I pro vás bude lepší, když si půjčíte od nebankovní společnosti. Nabízí se vám výhodná finská půjčka. Proč je volbou, kterou si vybírá stále více lidí?

Finská půjčka má lákavé podmínky

Finská půjčka se od půjčky z banky zásadně liší v tom, že nemá přísné podmínky získání. Nebankovní společnost své žadatele „nelustruje“. Je pro ni důležité hlavně to, jestli jí žadatel o půjčku nedluží v rámci jiné půjčky. Pokud ano, musel by dluh nejdříve zaplatit. Klienti na půjčce oceňují její 2 mírné podmínky získání:

  1. Žadatel musí dokázat, že je mu více než 21 a méně než 85 let.
  2. Žadatel musí mít české státní občanství

Finská půjčka má několik jmen

Finská půjčka je název, kterým se souhrnně označují všechny nebankovní půjčky. Je to z toho důvodu, že s konceptem nebankovního půjčování přišla jako první jedna finská společnost. Můžete se setkat například s názvy:

  • Půjčka online do 10 minut,
  • Půjčka bez poplatků,
  • Půjčka bez registru,
  • Půjčka pro nezaměstnané aj.

Jak si půjčit co nejvýhodněji?

Pokud si půjčujete poprvé, bude pro vás nejlepší, když si nastavíte částku na 9000 korun a splatnost na 30 dní. Při této kombinaci totiž nebudete platit žádný poplatek. Je vždy lepší si nastavit takovou splatnost, abyste neměli problém peníze včas vrátit. Je výhodou, že půjčku můžete splatit předčasně. Pokud to uděláte, nebankovní společnost vám poměrně sníží poplatek. Když zjistíte, že nebudete moci půjčku vrátit v termínu, jednejte včas a požádejte si o posunutí splatnosti. Jde to udělat až o 60 dní.