Finská půjčka jako první pomoc, když nezbývají peníze na splátku hypotéky

Splnili jste si sen o vlastním bydlení, koupili si byt nebo rodinný dům, jenže jste si na to museli půjčit. Hypotéka je vlastně nejvýhodnější půjčka, protože má nízký úrok. V současné době se drží dokonce pod 1, 5 %. Jenže vše je vykoupeno tím, že se půjčují milionové částky. Jedna měsíční splátka se tak pohybuje v řádech tisíců korun.

Jak rychle finská půjčka pomůže?

Někdy prostě stane, že to lidé s měsíčními výdaji přeženou a s hrůzou zjistí, že jim nezbudou peníze na splátku hypotečního úvěru. Je to velký problém, protože banky mohou udělit sankce a pokud by se to opakovalo, hrozí i ztráta zastavené nemovitosti. Ani vy byste neměli nic riskovat a v případě nedostatku peněz si na splátku půjčit. I vám rychle pomůže finská půjčka od nebankovní společnosti. Finská se jmenuje jen z toho důvodu, že ji jako první na světě začala nabízet jedna finská společnost. Používají se pro ni také názvy:

Jaké má finská půjčka výhody?

Jedná se o úvěr, který vyřídíte během několika málo minut. Vše totiž probíhá online. Bude vám stačit, když si připravíte občanský průkaz a uděláte jeho scan. Do online žádosti stačí vyplnit jen několik údajů, dohromady to zabere asi jen 10 minut. Společnost pracuje 24 hodin denně, takže žádost vyřizuje neprodleně. Nebudete se tedy muset strachovat, že nestihnete splátku hypotéky zaplatit. Peníze budete mít u sebe maximálně druhý všední den.

Kdo si může půjčit?

Je vhodná pro matky na mateřské, nezaměstnané, studenty, osoby s nízkým příjmem i OSVČ.