Chcete nový gril? Peníze vám nabízí i nebankovní půjčka pro problémové klienty

Léto bez grilování si snad ani nelze představit. Když si chcete užívat plnou chuť grilovaných pokrmů, musíte investovat do základu – tedy do grilu. Bude vás to stát několik tisíc korun. Dobrá zpráva je, že v současné době nabízí většina prodejců atraktivní slevy. Jenže vám chybí peníze a výplata je v nedohlednu? Když si půjčíte z nebankovní půjčky ihned, získáte až 10 000 korun, které můžete na nákup použít. Proč to udělat?

Pro koho je nebankovní půjčka pro problémové klienty vhodná?

Je určena hlavně pro lidi, kteří rychle potřebují peníze a z nějakého důvodu si nemohou nebo nechtějí půjčit v bance. Půjčování v bance se mnoha lidem ani nevyplatí. Banka totiž stanovila u všech produktů úrokovou sazbu, která je někdy až nehorázně vysoká. Například u kreditních karet se pohybuje na hranici až 22 %. Navíc banka nepůjčí tzv. problémovým klientům. Do této skupiny řadí například:

  • matky na mateřské či matky samoživitelky,
  • důchodce,
  • začínající OSVČ,
  • nezaměstnané,
  • osoby s nízkými příjmy aj.

Nebankovní společnost naopak dává všem těmto lidem šanci, jak peníze rychle získat.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a snadné online vyřízení

Nebankovní půjčka pro problémové klienty se vyřizuje přímo na webových stránkách nebankovní společnosti. Protože stačí vyplnit jen několik údajů do online žádosti, zabere vám to pouze několik minut. Je také velikou výhodou, že společnost pracuje 24 hodin denně, takže peníze schvaluje neprodleně po obdržení žádosti.

Jak si můžete půjčku nastavit?

Půjčka ihned má tyto nastavitelné položky:

  1. suma od 500 do 10 000 korun,
  2. doba splatnosti od 7 do 45 dní,
  3. prodloužení doby splatnosti od 7 do 30 dní (prodloužení je možné dvakrát za sebou).